TITLE

DESCRIPTION

Építész tanulóink Balogh László szaktanár irányításával megkezdték a főbejárat melletti vizes blokkok felújítását. Terveink szerint az április 21-én megrendezendő szakmák éjszakája rendezvény időpontjára szeretnénk a munkákkal elkészülni, hogy az iskolánk méltó körülmények között fogadhassa az érdeklődő tanulókat és szüleiket. Intézményünk folyamatosan igyekszik megújulni, a szakmai gyakorlati oktatás keretében hasznos, az iskola érdekeit szolgáló feladatokat végezni. A diákok is nagyobb örömmel végeznek olyan szakmai feladatokat, amelyet hasznosnak és a termelő munkához hasonlónak tartanak. Az ilyen gyakorlatias feladatokkal tudjuk felkészíteni tanulóinkat, szakmájuk alapos megismerésére, a szakmai gyakorlati fogások elsajátítására. Köszönet az oktatóknak, tanulóknak a színvonalas és hasznos értékteremtő munkáért.

Miskolc, 2017.02.28.                                                            KI