Operett színház

2016. január 15-én pénteken az iskola diákjai, pedagógusai dr. Kondrákné Hódi Laura szervezésében, Budapesten egy jól sikerült kiránduláson vettek részt. A fővárosban megtekintettük a nevezetesebb épületeket és sétáltunk egyet az Aréna Pláza bevásárló központban.

A Hősök terén megnéztük a millenniumi emlékművet, a Vajdahunyad várát, az ötvenes években lebontott magna marium templom emlékművét és az 56-os forradalom emlékére felavatott sok vitát kiváltó oszlop-kompozíciót.

Az Operett Színházban a délutáni előadáson Tolcsvai László – Müller Péter – Müller Péter Sziámi Isten pénze című misicaljét tekintettük meg. A főszerepekben Földes Tamást, Kerényi Miklós Mátét és Tóth Bercelt láthattuk. Az előadás végén megcsodáltuk a kivilágított gyönyörű belvárost. Jó hangulatban, a jól sikerült kirándulásról élményekben gazdagon, késő este érkeztünk meg az iskolánkhoz.