Sport díjátadó

A Miskolc Városi Diáksport Szövetség a 2014/2015. tanév országos diákolimpiai bajnokok köszöntésére, az alapfokú és középfokú oktatási intézmények diákolimpiai helyezettek és az iskolák elismerésére 2015. december elsején díjátadó ünnepséget szervezett.

A rendezvény megtartására a Művészetek Házában került sor, ahol a meghívottakat Kiss Gábor Miskolc Megyei Jogú Város alpolgármestere köszöntötte. Az ünnepi beszédet Lódi Gábor, a Miskolc Városi Diáksport Szövetség elnöke mondta. A díjakat az ünnepelt sportolóknak Kiss Gábor alpolgármester adta át.

Az iskolákat is rangsorolták, a középiskolák között az első helyet a Herman Ottó Gimnázium nyerte el. Iskolánk a pontversenyben a középmezőnyben a tizenkettedik helyen végzett. Iskolánk testnevelő munkaközösségét Szakáczki Szabolcs testnevelő tanár képviselte.

A díjátadó ünnepi hangulatát az iskolák diákjainak műsorszámai színesítették. Tekintsék meg a Díjátadó Ünnepségen készített felvételeket.

2015.12.01.                                                               Kocsis István